O nás

Advokátní kancelář HOLEC, ZUSKA & PARTNEŘI existuje od roku 1990 a patří mezi renomované kanceláře zaměřené na právní a poradenské služby pro veřejný i soukromý sektor v oblastech obchodního práva, nemovitostí, sporů, duševního vlastnictví, práva informačních technologií, veřejných zakázek, hospodářské soutěže, pracovního práva a dalších. Kancelář poskytuje tyto služby řadě nadnárodních společností a jejich dceřiným společnostem i tuzemským společnostem a institucím veřejného sektoru. Kancelář je členem mezinárodní sítě právních kanceláří AllyLaw zaměřených primárně na obchodně-právní poradenství se 60+ členy ve 40+ zemích a více než 2000 právníky. Kancelář úzce spolupracuje s významnými mezinárodními auditorskými a daňově-poradenskými společnostmi zejména v rámci akvizic, služeb projektového poradenství, veřejných zakázek, projektů v oblasti VaVaI, zpracování analýz, metodik a legislativních prací. Kancelář je akreditovanou vzdělávací institucí úředníků veřejné správy a územní samosprávy a programem „Spojení veřejného a soukromého sektoru při rozvoji obcí, měst a regionů s možností čerpání evropských a národních dotací“.

Mezinárodní rozsah

Při uspokojování mezinárodních potřeb našich klientů nabízíme potenciál mezinárodní sítě právních kanceláří International Alliance of Law Firms.

Multidisciplinární služby

Zakázky multidisciplinární povahy řešíme zapojením renomovaných auditorských a daňově-poradenských společností a dalších specializovaných subjektů.

Stabilita a zkušenosti

Přes 25 let jsme renomovanou advokátní kanceláří zaměřenou na komplexní právní a poradenské služby veřejným i soukromým subjektům.

Profesionální přístup

Služby poskytujeme na nejvyšší profesionální úrovni celé řadě nadnárodních, mezinárodních i domácích společností, stejně tak jako veřejným subjektům.

Partneři

Zakládající partneři JUDr. Pavel Holec i JUDr. Karel Zuska jsou jak advokáty s dlouholetou úspěšnou praxí, tak i zkušenými rozhodci zapsanými na listině rozhodců Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře ČR a Agrární komoře ČR. Oba jsou nositelé mezinárodního Certificate Intensive Program Working with the EU. JUDr. Pavel Holec je členem Kontrolní rady České advokátní komory. Mgr. Iva Valová je partnerkou kanceláře od roku 2019 a je vedoucí sekce obchodního a korporátního práva a sekce nemovitostí. Kancelář je akreditovanou vzdělávací institucí úředníků veřejné správy a územní samosprávy a programem „Spojení veřejného a soukromého sektoru při rozvoji obcí, měst a regionů s možností čerpání evropských a národních dotací“.
0+
Awards Win
Awesome Image

Kontaktní informace

Palác Anděl
  • Radlická 1c / 3185, 150 00 Praha 5
error: