Kontakt

Kontaktní informace

Palác Anděl
  • Radlická 1c / 3185, 150 00 Praha 5

Jak se k nám dostanete?

Metrem

Jedete-li metrem, volte linku metra B (žlutá) a vystupte na stanici Anděl. Po výstupu směrem na Anděl, pokračujte z vestibulu metra přímo rovně směrem k ulici Plzeňská / OC Nový Smíchov. U pekárny PAUL’s odbočte doleva, po zhruba 80 m dorazíte na křižovatku ulic Plzeňská / Stroupežnického, kde se dáte šikmo doleva na piazzetu před vchodem do naší kancelářské budovy. Vstup se nachází napravo.

Tramvají

Linky 491016 mají zastávku v ulici Plzeňská, před obchodním domem OC Nový Smíchov. Pokud přijíždíte od řeky (ze směru ul Lidické) pokračujte šikmo doleva na na piazzetu před vchodem do naší kancelářské budovy. Vstup se nachází napravo.

Linky 67121420 mají zastávku v ulici Nádražní. Po vystoupení z tramvaje se obraťte zpátky směrem k ulici Plzeňská a před obchodní dům OC Nový Smíchov. Z křížení ulic Plzeňská a Stroupežnického pokračujte šikmo doleva na na piazzetu před vchodem do naší kancelářské budovy. Vstup se nachází napravo.

Autem / taxi

Jedete-li vozem, můžete využít parking v OC Nový Smíchov, který je přístupný z ulic Kartouzská a Radlická, či ze sjezdu z tunelu Mrázovka / Strahovský tunel. Z parkingu vystupte směrem na Anděl, přejděte ulici Plzeňskou a pokrčujte šikmo doleva přes piazzetu před vchodem do naší kancelářské budovy. Vstup se nachází napravo. Zaparkovat ovšem můžete rovněž v podzemních garážích Anděl City přímo pod našimi kancelářemi. Vjezd je buď z ulice Radlické (vedle vstupu do hotelu Angelo) nebo z ulice Stroupežnického (vedle vstupu do hotelu Andel´s).

Pokud pojedete taxislužbou, zadejte jako destinaci ulici Stroupežnického, ke Smíchovské synagoze či hotelu Anděl’s. Odtud přejděte přes piazzetu ke vchodu do naší kancelářské budovy. Vstup se nachází napravo.

Palác Anděl

Pohled z ulice Radlická / Plzeňská, zde se nachází vchod do kanceláře jak je uveden v adrese – Radlická 1c / 3185

Piazzeta Radlická

Pohled z ulice Stroupežnického, zde se nachází druhý vchod do kanceláře, směrem od OC Nový Smíchov, zastávek tramvaje a ze směru od stanice Metra B – Anděl

error: