ePravo: Právnická firma roku 2012
Vítěz v kategorii práva duševního vlastnictví. Doporučovaná kancelář pro oblast pracovního práva a veřejné zakázky
ePravo: Právnická firma roku 2013
Doporučovaná kancelář pro oblast pracovního práva a veřejné zakázky
ePravo: Právnická firma roku 2014
Velmi doporučovaná kancelář pro právo duševního vlastnictví a doporučovaná kancelář pro oblast veřejných zakázek
ePravo: Právnická firma roku 2015
Doporučovaná kancelář pro oblast právo duševního vlastnictví, práva informačních technologií a pro oblast veřejných zakázek
ePravo: Právnická firma roku 2016
Doporučovaná kancelář pro oblast právo duševního vlastnictví, práva informačních technologií a pro oblast veřejných zakázek
ePravo: Právnická firma roku 2017
Doporučovaná kancelář pro oblast právo duševního vlastnictví a pro oblast veřejných zakázek
ePravo: Právnická firma roku 2013-2016
Opakovaně doporučovaná kancelář pro právo duševního vlastnictví, veřejné zakázky, právo informačních technologií a pracovní právo.
Asociace PPP
Ocenění kanceláře za přínos rozvoji PPP v letech 2007, 2009 a 2011.
Úvod  |  O nás  |  Externí spolupráce

Externí spolupráce

Při poskytování služeb svým klientům spolupracuje kancelář HOLEC, ZUSKA & Partneři s odborných poradenských služeb v oblasti auditu a daňového, transakčního a podnikového poradenství jako jsou KPMG či Ernst & Young. Tato úzká spolupráce umožňuje klientům využívat nejen komplexní nabídky z oblasti právních služeb, ale i z oblasti auditu, daňového poradenství, financí, apod., a to jak v národním, tak nadnárodním měřítku. V rámci této spolupráce jsou pro klienty též pořádány pravidelné odborné semináře k aktuálním problémům zejména právní, daňové a účetní legislativy.

Advokátní kancelář HOLEC, ZUSKA & Partneři udržuje v rámci sdružení "AllyLaw" úzké kontakty se značným počtem mezinárodnímích advokátních kanceláří, s nimiž spolupracuje na evropských a globálních transakcích, což je zárukou, že jsou klientům kanceláře poskytovány právní služby na úrovni mezinárodního standardu. Tato spolupráce zahrnuje nejen většinu evropských zemí, ale i celou řadu právních kanceláří umístěných v USA, Jižní Americe, Africe či Asii.