ePravo: Právnická firma roku 2012
Vítěz v kategorii práva duševního vlastnictví. Doporučovaná kancelář pro oblast pracovního práva a veřejné zakázky
ePravo: Právnická firma roku 2013
Doporučovaná kancelář pro oblast pracovního práva a veřejné zakázky
ePravo: Právnická firma roku 2014
Velmi doporučovaná kancelář pro právo duševního vlastnictví a doporučovaná kancelář pro oblast veřejných zakázek
ePravo: Právnická firma roku 2015
Doporučovaná kancelář pro oblast právo duševního vlastnictví, práva informačních technologií a pro oblast veřejných zakázek
ePravo: Právnická firma roku 2016
Doporučovaná kancelář pro oblast právo duševního vlastnictví, práva informačních technologií a pro oblast veřejných zakázek
ePravo: Právnická firma roku 2017
Doporučovaná kancelář pro oblast právo duševního vlastnictví a pro oblast veřejných zakázek
ePravo: Právnická firma roku 2013-2016
Opakovaně doporučovaná kancelář pro právo duševního vlastnictví, veřejné zakázky, právo informačních technologií a pracovní právo.
Asociace PPP
Ocenění kanceláře za přínos rozvoji PPP v letech 2007, 2009 a 2011.
Úvod  |  Kontakt

Kontakt

HOLEC, ZUSKA & PARTNEŘI advokátní s.r.o.

Palác Anděl
Radlická 1c / 3185
CZ 150 00 Praha 5
Tel.: (+420) 296 325 235
Fax.: (+420) 296 325 240
E-mail: recepce@holec-advokati.cz


Otevřít mapu v novém okně

Pohled z ulice Radlická / Plzeňská, zde se nachází vchod do kanceláře jak je uveden v adrese - Radlická 1c / 3185

radlicka1cbig_1348656195.jpg

Pohled z ulice Stroupežnického, zde se nachází druhý vchod do kanceláře, směrem od OC Nový Smíchov, zastávek tramvaje a ze směru od stanice Metra B - Anděl

radlicka-piazzeta_1348656195.jpg

Metro

Jedete-li metrem, volte linku metra B (žlutá) a vystupte na stanici Anděl. Po výstupu směrem na Anděl, pokračujte z vestibulu metra přímo rovně směrem k ulici Plzeňská / OC Nový Smíchov. U pekárny PAUL's odbočte doleva, po zhruba 80 m dorazíte na křižovatku ulic Plzeňská / Stroupežnického, kde se dáte šikmo doleva na piazzetu před vchodem do naší kancelářské budovy. Vstup se nachází vpravo vedle restaurace SUSHI.

Tramvají

Linky 4, 9, 10, 16 mají zastávku v ulici Plzeňská, před obchodním domem OC Nový Smíchov. Pokud přijíždíte od řeky (ze směru ul Lidické) pokračujte šikmo doleva na na piazzetu před vchodem do naší kancelářské budovy. Vstup se nachází vpravo vedle restaurace SUSHI.

Linky 6, 7, 12, 14, 20 mají zastávku v ulici Nádražní. Po vystoupení z tramvaje se obraťte zpátky směrem k ulici Plzeňská a před obchodní dům OC Nový Smíchov. Z křížení ulic Plzeňská a Stroupežnického pokračujte šikmo doleva na na piazzetu před vchodem do naší kancelářské budovy. Vstup se nachází vpravo vedle restaurace SUSHI.

Autem / taxi

Jedete-li vozem, můžete využít parking v OC Nový Smíchov, který je přístupný z ulic Kartouzská a Radlická, či ze sjezdu z tunelu Mrázovka / Strahovský tunel. Z parkingu vystupte směrem na Anděl, přejděte ulici Plzeňskou a pokrčujte šikmo doleva přes piazzetu před vchodem do naší kancelářské budovy. Vstup se nachází vpravo vedle restaurace SUSHI. Zaparkovat ovšem můžete rovněž v podzemních garážích Anděl City přímo pod našimi kancelářemi. Vjezd je buď z ulice Radlické (vedle vstupu do hotelu Angelo) nebo z ulice Stroupežnického (vedle vstupu do hotelu Andel´s).

Pokud pojedete taxislužbou, zadejte jako destinaci ulici Stroupežnického, ke Smíchovské synagoze či hotelu Anděl's. Odtud přejděte přes piazzetu ke vchodu do naší kancelářské budovy. Vstup se nachází vpravo vedle restaurace SUSHI.